Elon Musk’ın herkesi şaşırtan yeni evi!

Geçtiğimiz yıl hiçbir eve sahip olmamak için tüm konutlarını satacağını açıklayan Elon Musk’ın mütevazi evi görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl tüm evlerini satacağını duyuran Elon Musk, verdiği sözü tuttu. Körfez bölgesi etkinlik evi haricindeki tüm evlerini satışa çıkaran Elon Musk’ın kaldığı mütevazi evin fotoğrafları paylaşıldı.

Elon Musk prefabrik evi ile gündemde

Elon Musk bir röportajında “Birkaç ay önce Los Angeles’taki ana konutumu sattım ve şimdi diğer evlerimi de satıyoruz. Şirket hisseleri dışında neredeyse maddi değeri yüksek hiçbir şeye sahip olmayacağım. Sadece çocuklarım için bir eve ihtiyacım var ve hala bir tane kiralayabilirim.” ifadelerini kullandı.

Tesla hayranları tarafından keşfedilen ev, SpaceX üssünde yer alıyor. Boxabl adlı firma tarafından üretildiği belirlenen prefabrik ev 50.000 dolar fiyat etiketine sahip.

Yaklaşık 40 metre kare olan evde kullanıcıların ihtiyacı olan tüm beyaz eşyalar mevcut. Elon Musk girişimlerinin hayranı olduğu belirtilen Boxabl, Mars’ta yaşam alanı oluşturabilmek için ev tasarlıyor.

Boxabl İş Geliştirme Uzmanı Galiano Tiramani, “Son birkaç yılı ar-ge faaliyetleri için harcadık. Bu sayede hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerimiz ile kullanıcılarımızın karşısına çıkabildik. Ürünlerimiz milyonlarca insanın hayatını iyileştirme potansiyeline sahip.” dedi.

kaynak : shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir