20 dolara göz kırpan kripto para!

Yüksek profilli sektör yatırımcılarından 150 milyon dolarlık fon toplayan NEAR Protocol’ün fiyatının gözü yükseklerde. Yatırımcılar arasında Alameda Research, Andreessen Horowitz, ve Three Arrows Capital gibi kuruluşlar var.

NEAR Protocol, lider kripto para yatırımcılarından önemli ölçüde sermaye toplayabildi. Bununla da DeFi alanında daha fazla ilerleyek bu alandaki geliştirmelere devam edebilecek.

NEAR ile ilgili bu yeni gelişmeyi CoinDesk duyurdu. Burada yer alan haberde olayın ayrıntıları da yer aldı. Buna göre 150 milyon dolarlık fona katkı yapan kuruluşlar arasında Alameda Research, Su Zhu’nun Three Arrows Capital, Dragonfly Capital, Andreessen Horowitz ve diğerleri var.

Güncel Near (NEAR) rehberi: NEAR token nedir?

Haberlere göre bu fon toplama organizasayonu özel token satışı üzerinden gerçekleştirildi ve iki hafta zarfında tamamlandı. Bu da söz konusu kripto projesine olan yüksek ilgiyi gösteriyor.

Dragonfly ortaklarından Ashwin Ramachandran olay konusunda konuşarak şöyle diyor:

“Near, teknoloji açısından iyi bir iş çıkardı. Biz de mevcut teknolojik yenilik düzeylerini yansıtan bir geliştirici, kullanıcı ve ekosistem düzeyine ulaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz.”

Bu arada fon toplama organizasyonunda satılan tokenlerin hangi fiyattan verildiği ile ilgili bilgi açıklanmadı.

Tabii olay duyulunca da NEAR fiyatı sıçrama yaptı ve şu an hedefi 20 dolar.

20 dolara göz kırpan kripto para! NEAR token

Kaynak: https://cryptopotato.com/near-protocol-closes-150m-funding-near-price-eyes-20/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir