Cem Yılmaz’ın stand-up gösterisi, Netflix’in zirvesinde!

Yılbaşı akşamı Netflix üzerinden yayına giren Diamond Elite Platinum Plus, platformda en çok izlenen yapım oldu. İşte detaylar…

Ülkemizin başarılı komedyenlerinden Cem Yılmaz, şu sıralar yılbaşı gecesinde Netflix üzerinden izleyicilerle buluşan Diamond Elite Platinum Plus stand-up gösterisiyle gündemde. Kendi çocukluğunu ve Türklerin yurt dışı tatilleri gibi konuları hicivsel bir anlatımla izleyicilerine aktaran Yılmaz, gösteride yaptığı bazı espriler nedeni ile eleştirilerin odak noktası haline gelmişti.

Diamond Elite Platinum Plus, Netflix’te zirveye oturdu

Diamond Elite Platinum Plus stand-up gösterisinin yayına girmesiyle beraber sosyal medyada Cem Yılmaz özelinde eleştiri odaklı paylaşımlar yapılmaya başlandı. Bunlardan en dikkat çekeni ise komedyenin artık düşüşe geçtiği ve gösterilerinde eski tadı vermediği yönündeki paylaşımlardı.

Yılmaz’ın gösterinin bir bölümünde kullandığı ”Kliseden bozma ev” ifadesi de izleyicilerin tepkisine neden oldu. Bunun yanı sıra komedyenin mizah anlayışının yavaş yavaş Türk toplumundan uzaklaşmaya başladığı ve söz konusu gösterinin hayal kırıklığı yarattığı şeklinde görüşler de vardı.

Kendisine gelen eleştirilerin üzerine Cem Yılmaz, geçtiğimiz saatlerde Twitter üzerinden imalı bir paylaşım yaptı. Gönderide Netflix’in ”Türkiye’de en çok izlenen 10 yapım” listesine yer veren ünlü komedyen, kendi gösterisinin zirvede yer aldığı listenin ilk üçü hakkında şakayla karışık şu ifadeleri kullandı;

Top 10 in Turkey !! 3-Witcher, bozdu 2-Look Up, yaramaz 1-Cem, Bitmiş.

Tabii komedyenin yaptığı paylaşımdan gelen eleştirilere kulak asmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat bu paylaşımın ardından gösterinin zirvede yer almasının asıl nedeninin kalitesi değil, Cem Yılmaz markası olduğu şeklinde görüşler de ortaya çıkmaya başladı. Zevkler ve renkler tartışılmadığı için burada herhangi bir şey söylememiz mümkün değil.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yılbaşı gecesi Netflix üzerinden yayına giren Diamond Elite Platinum Plus stand-up gösterisini nasıl buldunuz? Eleştirilere katılıyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

kaynak : shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir