Milyarder yatırımcıdan Bitcoin ile ilgili heyecanlandıran açıklama!

Ünlü milyarder ve Banco Azteca bankasının sahibi Ricordo Salinas Pliego Bitcoin ile ilgili attığı Tweet ile gündemde.

Milyarder yatırımcı ve bankacı Ricordo Salinas Pliego’dan kripto paralar için kilometre taşı olabilecek bir açıklama geldi. Meksikalı milyarder, Banco Azteca isimli bankasının Bitcoin’i kabul etmeye hazırlandığını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Pliego’nun dedikleri uygulanırsa bankacılık operasyonlarında Bitcoin kullanılmaya başlanacak.

Bir başka milyarder Michael Saylor’ın Bitcoin’e yatırım tavsiyesi yaptığı Tweet’ine karşılık verdiği yanıtla yeni gelişmeyi aktaran Meksikalı bankacı, “Elbette Bitcoin kullanılmasını tavsiye ediyorum. Ben ve bankam Meksika’da Bitcoin’i kabul eden ilk banka olmak için çalışıyoruz, daha fazla ayrıntıya veya bilgiye ihtiyacınız olursa beni Twitter hesabımdan takip edin” paylaşımında bulundu.

Son 24 saatte Bitcoin

Yeni haftaya yükselişle başlayan dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, yüzde 4.47’lik artışla, 34.605 dolarlık değerden işlem görüyor. Yaşadığı zamansız düşüşler ile yatırımcılarını tedirgin eden Bitcoin, yeni günde yaşadığı az bir değer artışı ile yeniden yatırımcılarına nefes aldırdı.

kaynak : shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir