OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu geliyor! İşte detaylar

OnePlus’ın ilk akıllı saati özel sürüme kavuşuyor. Cyberpunk 2077 temalı OnePlus Watch çok yakında geliyor.

Akıllı telefonlarıyla ön plana çıkan OnePlus, son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünlerine de önem vermeye başladı. Çinli üretici geçtiğimiz aylarda ilk akıllı saati OnePlus Watch’u duyurmuştu. Bunun ardından şirket, yeni akıllı saatinin özel bir sürümü olacağını da resmen açıkladı. OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu bu ay piyasaya çıkacak.

OnePlus Watch’un güncellenen versiyonu, Cyberpunk 2077 oyununa göre uyarlanacak ve kadranı siyah, sarı camgöbeği vurgulara sahip olacak.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu bu ay gelecek

Oyun temalı ürünleri OnePlus tarafından ilk kez görmüyoruz. Zira Çinli üretici akıllı telefonlarında da birkaç defa bu tür özel versiyonlara yer vermişti. Örneğin geçen yıl piyasaya sürülen OnePlus 8T, yine Cyberpunk 2077 versiyonuyla dikkatleri üzerine çekti. Şimdi ise şirket, OnePlus Watch’da da bu stratejiyi uygulayacak ve Cyberpunk 2077 temalı saatiyle karşımıza çıkacak.

OnePlus Watch’un özel sürümü bu ay çıkacak

Tasarım tarafında OnePlus Watch’un özel sürümü, camgöbeği vurgulara ve sarı rakamlara sahip olan özel bir kadranla gelecek. Öte yandan şirket, oyunun karakterlerinden ”Silver Hand” içinde yeni bir saat desteğini getirecek. Fakat bunun cihazlarla birlikte sunulup sunulmayacağı, veya şarj işlevi sağlayıp sağlamayacağı henüz netlik kazanmadı.

Teknik özellik olarak ise herhangi bir değişiklik olmayacağı konusunda iddialar var. OnePlus’ın Cyberpunk temalı yeni sürümü, tıpkı mevcut modeldeki gibi 1.39 inç AMOLED ekran, 402 mAh pil, SpO2 ve kalp atış hızı gibi özelliklere sahip olacak. Ayrıca saat, 5 ATM suya dayanıklılık sertifikasıyla da destekleyecek.

Kaynak : shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir