The Batman filminden yeni fragman paylaşıldı!

The Batman filmi için artık geri sayıma geçildi. Warner Bros., merakla beklenen yapımdan yeni bir fragman yayınladı.

Senenin sonuna gelinirken, The Batman filmi ile alakalı yeni detaylar ortaya çıkıyor. Warner Bros.’un en önemli işlerinden biri olan yapım, yakında izleyicisinin karşısına çıkacak. Stüdyo, filme olan heyecanı canlı tutmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Yeni bir fragman yayınlayan Warner Bros., filme dahil yeni sahneleri hayranlarına gösterdi. Önümüzdeki sene vizyona girecek yapımın hikayesinden de bir kaç detay belli oldu.

The Batman – The Bat and The Cat yayınlandı

Diğer Batman filmlerine nazaran daha farklı bir tonda izleyicisini karşılayacak olan yapım, 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek. Yayınlanan fragmanda filmin kötü adamı Riddler ilk kez görüntülenirken, paylaşılan videonun isminin de The Bat and The Cat (Yarasa ve Kedi) olması, çizgi roman hayranlarını heyecanlandırdı. Zira Batman evreninde kilit rol oynayan Selina Kyle karakteri, filmde de önemli bir etkiye sahip olacak.

Önümüzdeki sene izleyicisinin karşısına çıkacak filmin başrollerinde Robert Pattinson, Paul Dano, Colin Farrell, Andy Serkis gibi isimler yer alıyor. Maymunlar Cehennemi serisinden aşina olduğumuz Matt Reeves‘in yöneteceği yapım, çekimlerini İngiltere’nin Liverpool şehrinde tamamladı. Warner Bros. ve yönetmen Reeves şehrin kasvetli oluşu nedeniyle Gotham için doğru bir tercih yaptıklarını düşünüyor. Ana DC evrenine dahil olmayacak yapımın, izleyici geri dönüşlerine göre bir nevi eklemeye dahil olabileceği de iddia ediliyor. Görünüşe göre Warner Bros. cephesi, baskı altında kalmak istemiyor.

The Batman, HBO Max’e hemen gelmeyecek

Her ne kadar film 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek olsa da, önemli sayıda hayranın dijital platform beklentisi de bulunuyor. Özellikle son dönemlerde HBO Max ile atılım yapan Warner Bros., cephesi de bu çağrılara kayıtsız kalmadı. Şirket filmi, 19 Nisan 2022‘de platformunda yayınlayacak. Tam 46 gün bekleyecek olan stüdyo, Disney‘in yaşadığı gibi bir dava sıkıntısı ile uğraşmak istemiyor. Bakalım The Batman genel olarak herkese hitap edebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

The Batman

Sizler The Batman filminden neler bekliyorsunuz? Sizce yapım beklentileri karşılayacak mı? Film ile alakalı yorumlarınızı ve teorilerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

kaynak : shiftdelete.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir